UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

AKADEMICKIE BIURO KARIER

Strona główna STUDENT / ABSOLWENT Szkolenia
drukuj drukuj

Szkolenia, kursy - aktualne

TematSztuka autoprezentacji – jak skutecznie przygotować i wygłosić prezentację; Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę
Data14-05-2019 - 14-05-2019
MiejsceUniwersytet Pedagogiczny, ul. Podchorążych 2, sala 18
OrganizatorAkademickie Biuro Karier, AISEC oraz firma Alexander Mann Solutions
Opis

Akademickie Biuro Karier, Stowarzyszenie AISEC oraz firma Alexander Mann Solutions zapraszają studentów studiów stacjonarnych Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie w ramach projektu "UProgu Kariery":
 
 Sztuka autoprezentacji – jak skutecznie przygotować i wygłosić prezentację (Improving self-presentation skills); Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę (Managing stress & reaction to change)

część 1

Warsztat ma na celu przybliżyć uczestnikom strukturę dobrze wygłoszonej prezentacji. Zostaną szczegółowo omówione aspekty, które należy rozważyć w trakcie procesu jej przygotowywania (między innymi są to widownia, cel prezentacji oraz czas w jakim zostanie zaprezentowana). 

Zostaną przeanalizowane czynniki, które decydują o tym, że dana prezentacja zostanie bardzo dobrze przyjęta przez widownię, w tym znaczenie pierwszego wrażenia, jako pierwszego kroku do sukcesu.

Dodatkowo zostanie zorganizowany tak zwany: 'CV point' – sesja ma na celu pomoc w stworzeniu lepszego CV. Trenerzy porozmawiają z każdym chętnym i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie tego jak może ulepszyć konkretne CV, podzielą się swoim doświadczeniem jak i cennymi poradami.

część 2

Warsztat ma na celu przedstawienie skutecznych sposobów na poradzenie sobie z sytuacjami stresowymi, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska pracy. Zostaną przeanalizowane czynniki zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne które powodują stres. 

Zostanie również omówiony temat rozwoju i zmiany, z szerszą analizą tego,  w jaki sposób należy rozumieć rozwój, i czy każda zmiana się z nim łączy. Dodatkowo, zostaną  przedstawione czynniki, które wpływają na to, że niechętni podchodzimy do zmiany oraz metody jak je przezwyciężyć, aby osiągnąć zamierzony cel.

Dodatkowo zostanie zorganizowany tak zwany: 'CV point' – sesja ma na celu pomoc w stworzeniu lepszego CV. Trenerzy porozmawiają z każdym chętnym i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie tego jak może ulepszyć konkretne CV, podzielą się swoim doświadczeniem jak i cennymi poradami.

 

 

  SZKOLENIE DLA STUDENTÓW STUDIÓW STACJONARNYCH, BENEFICJENTÓW PROJEKTU "UPROGU KARIERY".

TERMIN SZKOLENIA: 2.04.2019 r., w godz. 10.30 - 16.30, sala 18
Organizator zapewnia przerwy kawowe.

Szkolenie zostanie poprzedzone wystąpienie przedstawiciela Stowarzyszenia AISECC, który przedstawi możliwości staży, praktyk i wolontariatu zagranicznego.


zapisy drogą mailową szkolenia@up.krakow.pl,
osobiście w budynku Głównym Uniwersytetu Pedagogicznego
ul. Podchorążych 2 w pok. 49a
oraz telefonicznie 12 662 60 23

Szkolenie w ramach projektu "UProgu Kariery". Aby wziąć w nim udział niezbędne jest spotkanie z doradcą zawodowym oraz wypełnienie formularzy projektowych.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wróć