UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

AKADEMICKIE BIURO KARIER

Strona główna ABSOLWENT Szkolenia
drukuj drukuj

Szkolenia, kursy - aktualne

Temat„Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje portfolio”
Data05-04-2018 - 05-04-2018
MiejsceUniwersytet Pedagogiczny, ul. Podchorążych 2, sala 18
OrganizatorAkademickie Biuro Karier UP
Opis

Akademickie Biuro Karier oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zapraszają studentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie w ramach projektu "UProgu Kariery":
 

„Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje portfolio”

Coraz większa grupa pracodawców zwraca uwagę na sposób prezentacji "produktu" – kandydata do pracy. Starannie wypracowany, umocowany doświadczeniem i zasobami wizerunek pracownika kompetentnego może pomóc odnieść zawodowy sukces.

Dobrym sposobem prezentacji kompetencji jest metoda portfolio.

W trakcie zajęć uczestnicy:

  • uzyskują wiedzę na temat oczekiwań współczesnego rynku pracy,
  • zapoznają się z zasadami tworzenia i opracowania portfolio.

Istotnym aspektem warsztatu jest również określenie zasobów klienta w kontekście opracowania indywidualnej teczki portfolio prezentującej doświadczenie, edukację, kompetencje, zainteresowania i potencjał uczestników zajęć.

SZKOLENIE DLA STUDENTÓW STUDIÓW STACJONARNYCH, BENEFICJENTÓW PROJEKTU "UPROGU KARIERY".

TERMIN SZKOLENIA: 05.04.2018 r., w godz. 9.00 - 15.00, sala 18
Organizator zapewnia przerwy kawowe.


zapisy drogą mailową szkolenia@up.krakow.pl,
osobiście w budynku Głównym Uniwersytetu Pedagogicznego
ul. Podchorążych 2 w pok.29
oraz telefonicznie 12 662 60 23

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona.

 

Prowadzący: Małgorzata Perlińska, Justyna Sitarz 

Małgorzata Perlińska 

Doradca zawodowy z dziesięcioletnim doświadczeniem, pedagog, koordynator projektów edukacyjno-kulturalnych. Inspirator „Szkoły Lidera Wolontariatu”, specjalizuje się w prowadzeniu treningów twórczości oraz  warsztatów z zakresu kompetencji miękkich, w indywidualnej pracy z klientem stosuje elementy coachingu kariery na bazie Programu Rozwojowego akredytowanego przez ICF - „Coaching kariery – w poszukiwaniu dróg i możliwości”. Obecnie zainteresowana zagadnieniem Personal Brandingu, wciąż poszerza umiejętności i wiedzę na ten temat. Pracownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, ceniący indywidualny kontakt z klientem.

 

Justyna Sitarz

Magister Psychologii, Psycholog Transportu, Edukator, Doradca Zawodowy. Od lat związana z pracą z ludźmi. W pracy doradczej  przede wszystkim słucham i stosuję metodę dialogu motywującego. Pracuję zgodnie z dewizą: „ Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to co robimy, ale także za to, czego nie robimy”. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu konsultacji indywidualnych oraz spotkań grupowych o charakterze rozwojowo- edukacyjnym a także zajęć w obszarze psychologii i socjologii. Stale się rozwijam i szkolę, posiadam uprawnienia do wielu metod pracy doradczej potwierdzone zaświadczeniami  i certyfikatami.


Szkolenie realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wróć