Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Oferty pracy Oferta: Pracownik biurowy z językiem angielskim
drukuj drukuj

Oferta: Pracownik biurowy z językiem angielskim

NazwaPracownik biurowy z językiem angielskim
StanowiskoPracownik biurowy z językiem angielskim
Branża
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyDla naszego Klienta, globalnej firmy z oddziałem w Krakowie poszukujemy osób z bardzo dobrym językiem angielskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie doskonałej obsługi klienta, szybkie rozwiązywanie problemów i zapewnianie wysokiego poziomu satysfakcji klienta. Do zadań należeć będzie również administracja bazą danych firmy, uzupełnianie danych i dbanie o ich poprawność.

Poszukujemy kandydatów z tytułem licencjata lub magistra oraz z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (poziom C1). Idealny Kandydat powinien mieć także doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycje do działania w dynamicznym, zorientowanym na prace zespołową środowisku. Wcześniejsze doświadczenie związane z obsługą klienta jest mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny.

Nasz Klient oferuje unikalną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku. Firma gwarantuje komfortowe warunki pracy, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim na adres skorupska@hays.pl
Nr oferty16660
Skontaktuj się z pracodawcą
Wróć