Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności

16.05.2018

Zapraszamy na prelekcję/wykład Sebastiana Kolisza Partnera Zarządzającego  Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości Polska Południowo – Wschodnia, który odbędzie sie 24.05.2018 r. w ramach Targów Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego.

10.05.2018

Akademickie Biuro Karier zaprasza do wzięcia udziału w programie "Warsztaty z IBM".  Program obejmuje kilka warsztatów, które będą odbywać się w siedzibie firmy.

25.04.2018

Zapraszamy do lektury artykułu o Akademickim Biurze Karier, który ukazał się w pierwszym numerze Commentarii Academici, nowego czasopisma Uniwersytetu Pedagogicznego. Ewa Trznadel - Kierownik ABK mówi w nim o szeregu działań mających na celu aktywizację studentów i absolwentów w obszarze budowania kariery zawodowej.

19.04.2018

Open lecture „Green Economy: How Can We Solve Regional Environmental Problems?” oraz Startups roundtable „How to incubate ideas improving environment?”

26 kwietnia w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, dzięki współpracy z Konsulatem Generalnym USA w Krakowie, będziemy gościć Dra Thomasa Henry Culhane'a, z Patel College of Global Sustainability w Uniwersytecie Południowej Florydy w Tampie (USA).

18.04.2018

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zaprasza na VII konferencję z cyklu „Nie wystarczy być... Kobietą" zatytułowaną: "Kobiety aktywne w życiu publicznym"

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 92