UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY

AKADEMICKIE BIURO KARIER

Strona główna Aktualności

14.09.2020

Nie zwalniamy i planujemy dalej zachęcać Was do działania. Bądź z nami i pozwól nam się inspirować.

7.09.2020

31.08.2020

24.08.2020

Na Słońcu jest ponad 5500 stopni Celsjusza, nie mniej też panuje w naszym biurze :) Przygotowujemy dla Was aż trzy szkolenia online, które odbędą się w tym tygodniu. Gorąco też jest na rynku pracy. Przeczytaj, od czego świat kariery wrze dziś!

17.08.2020

To już ostatnie dni wakacji. Za oknem piękna pogoda - nic, tylko iść na plażę i korzystać ze słonecznych kąpieli. W międzyczasie, gdy będziecie się schładzać orzeźwiającym napojem, zapraszamy do zaglądania na nasze aktualności. Codziennie wrzucamy informacje ze świata kariery, które z pewnością Was zainteresują!

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna| ... koniec ] stron: 119