Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności

17.07.2018

Zapraszamy do udziału w konkursie na wizualizacje promujące równość szans kobiet i mężczyzn w biznesie. Przez wizualizacje rozumiemy dowolne techniki artystyczne: plakaty, grafiki, infografiki, animacje, filmy, komiksy, etc.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na przedstawienie zagadnień z zakresu równości szans kobiet i mężczyzn w pracy i jest w stanie go zaprezentować z zastosowaniem dowolnej techniki wizualnej.
W ramach konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

13.07.2018

Masz pomysł na innowacje w swojej firmie? Nowy produkt lub technologię, która usprawni produkcję? Właśnie ruszył kolejny konkurs z Regionalnego Programu Operacyjnego, w którym można zdobyć bony na innowacje. Warto spróbować, bo dotacje sięgają wysokości nawet 90 proc. kosztów wprowadzenia nowego rozwiązania. Wnioski można składać do 2 października.

12.07.2018

Coca‑Cola Experience to dwuletni program menedżerski dla osób, które planują w przyszłości objąć stanowiska kierownicze. Uczestnicy programu, wspierani przez mentora i doświadczonych menedżerów, prowadzą samodzielne projekty w różnych działach firmy, poznają tam ludzi, funkcjonowanie działów, a także zdobywają szersze spojrzenie biznesowe. Taki program to także szkolenia i warsztaty, które wspierają rozwój kompetencji technicznych oraz umiejętności poszukiwanych u nowoczesnych liderów. Twój rozwój będzie wspierany przez Mentora oraz najlepszych ekspertów na rynku.

12.07.2018

Jeżeli uważasz siebie za osobę aktywną, masz powyżej 18 lat i chciał(a)byś działać na rzecz lokalnej społeczności, dołącz do nas!

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest obecnie najaktywniejszą organizacją pozarządową na Litwie działającą w zakresie ochrony i promowania praw człowieka, w tym praw mniejszości narodowych. Od naszego powstania mamy przyjemność współpracować z wieloma wolontariuszami i praktykantami, którzy przyczyniają się do realizacji naszych celów i projektów.

12.07.2018

Absolwencie 2018! Potrafisz inspirować? Masz niezwykłe hobby lub pasję, zarażasz innych pozytywną energią? Weź udział w konkursie!

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 95