Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności Jak budować markę osobistą przedsiębiorcy i skutecznie rozwinąć swój biznes
drukuj drukuj

Aktualności

Jak budować markę osobistą przedsiębiorcy i skutecznie rozwinąć swój biznes
2.10.2018

 

Akademickie Biuro Karier zaprasza na kolejny wykład z cyklu Spotkania z ludźmi biznesu.
Spotkanie pt. "Jak budować markę osobistą przedsiębiorcy i skutecznie rozwinąć swój biznes" prowadzone przez Panią Anetę Wątor odbędzie się 16 października 2018 o godz. 13.30 w budynku głównym UP, w sali 541.

Aneta Wątor:

 Certyfikowany trener Kaizen, który przekazuje wiedzę z ogromnym entuzjazmem i energią. Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online, m.in. „Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami”, oraz kursu „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen.”

Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrawstwa.

Organizuje szkolenia otwarte pomagając przedsiębiorcom napisać biznesplan, zbudować swoją markę osobistą, sprzedawać więcej i budować rozpoznawalność marki online i offline.

Swoje doświadczenie w sprzedaży zdobyła sprzedając nieruchomości ( 8 lat ), szkoląc ponad 1 500 uczestników jej szkoleń, prowadząc własną działalność gospodarczą ( 9 lat ), pomagając ponad 3 000 kobiet rozwinąć swój biznes poprzez spotkania Kobieta w biznesie.

Pomogła ponad 30 firmom, m.in.:
Gegenbauer Polska Facility Managment, Mart-Tom Sp. z .o.o., Grupa Goldenmark, Colway International Sp. z o.o., Mart Diamonds S.A., Zilmex Sp. z.o., GL Development, Mettalchemie Polska Sp. z o.o., Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Mary Kay, Epos, Wonder Travel, Fit Adventure, KPLA Sp. Z o. o., Fabryka Stylu, Angelium SPA, Luvital, licznym gabinetom kosmetycznym, firmom deweloperskim, szkoleniowym, J.G Training.

Współpracę z trenerką nawiązała także Marka Mercedes (w jednym z salonów samochodowych zorganizowane zostało spotkanie Kobieta w biznesie) oraz IdeaHub oddział IdeaBanku korzystając z warsztatów Kaizen i promocji marki na spotkaniach Kobieta w Biznesie.

Motywowanie innych do osiągania sukcesów stało się nie tylko jej pracą, ale przede wszystkim pasją. Jako niezależny trener prowadzi liczne szkolenia, wystąpienia a także indywidualne doradztwo. W październiku 2015 roku stworzyła ogólnopolski projekt „Kobieta w biznesie”, który łączy przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. W ramach tego projektu przeprowadziła już ponad 50 wystąpień dla około 100-osobowych grup. Pomaga przedsiębiorczym Polkom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów. Stworzyła „Program Rozwoju Liderek”, który raz a dobrze rozprawia się demonami w kobiecym biznesie.

Energia prowadzącej, którą zaraża swoich słuchaczy sprawia, że jej szkolenia są oceniane jako bardzo inspirujące, ogromnie motywujące i wartościowe. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień dla dużych grup (od kilkudziesięciu do ponad 300 osób), na których potrafi w krótkim czasie w interesujący i angażujący sposób przekazać motywujące treści.


zapisy drogą mailową szkolenia@up.krakow.pl,
osobiście w budynku Głównym Uniwersytetu Pedagogicznego
ul. Podchorążych 2 w pok. 49a
oraz telefonicznie 12 662 60 23

pobierz bilet

Spotkanie realizowane w ramach projektu "UProgu Kariery" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wróć do Aktualności