Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności Rusza 2. edycja programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”
drukuj drukuj

Aktualności

Rusza 2. edycja programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”
3.07.2018

Kursy on-line, warsztaty z ekspertami, możliwość spotkania z mentorami – to tylko niektóre elementy startującego programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”, realizowanego przez Coca-Colę we współpracy z organizacjami pozarządowymi z całej Polski. To pierwszy etap kompleksowego programu Coca-Cola dla młodych w Polsce, zrodzony z potrzeby wsparcia ludzi młodych w wejściu na rynek pracy.

Szansę na rozwinięcie umiejętności przydatnych w poszukiwaniu swojego miejsca na rynku pracy daje program "Youth Empowered", który oferuje bezpłatne szkolenia on-line, przygotowane przez ekspertów i trenerów zajmujących się na co dzień rynkiem pracy i doradztwem zawodowym. Program oferuje warsztaty – spotkania z trenerami, organizowane w różnych miastach Polski. Szkolenia poprowadzą najlepsi eksperci z organizacji pozarządowych - partnerów programu "Youth Empowered": Stowarzyszenia QZmianom, Semper Avanti, Morena oraz Fundacja Sempre a Frente.

Dla najbardziej zaangażowanych i wytrwałych program zakończy się Kampusem - warsztatem z udziałem ekspertów, interesujących osób, menedżerów z ciekawą ścieżką zawodową. Zajęcia praktyczne odbędą się pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, które pomogą budować kompetencje na wymagającym rynku pracy. To także możliwość sprawdzenia, jak wygląda praca w Coca-Cola.

Program "Youth Empowered" to jeden z elementów zaangażowania systemu Coca-Cola w sprawy lmłodych. Już od września rusza duża platforma dla młodych ludzi, gdzie w jednym miejscu znajdą wszystko, co potrzebne do poruszania się na rynku pracy i podejmowania zawodowych wyborów.

 Więcej o programie #YouthEmpowered na stronie: www.youthempowered.pl

Wróć do Aktualności